مقایسه آیفون با سامسونگ

مقایسه آیفون با سامسونگ

مقایسه آیفون با سامسونگ : گوشی های جدید برند مشهور کره ای، یعنی گلکسی اس ۹ سامسونگ و گلکسی اس S9 پلاس مدتی است که معرفی شده اند. در حالی که این دو اسمارت فون شباهت زیادی با نسل قبل خود دارند، اما قابلیت های جدیدی را در خود جای داده اند که به این ترتیب بسیاری از دارندگان گلکسی S8 یا مدل پلاس آن، مجاب به خرید مدل های جدید سامسونگ شده اند. کره ای ها قصد داشتند تا با معرفی این محصول، به جنگ با آخرین پرچمدار کمپانی اپل بروند و به نظر می رسد که در این زمینه نیز موفق بوده اند.

مقایسه آیفون با سامسونگ

مقایسه آیفون با سامسونگ

آیفون ۱۰ را می توان اولین اسمارت فون اپل دانست که بدون حاشیه های بالا و پایین نمایشگر عرضه شد. البته هنوز هم در اطراف نمایشگر این گوشی شاهد یک حاشیه بسیار اندک هستیم و متأسفانه زمانی که آن را با گلکسی اس ۹ سامسونگ مقایسه می کنیم، حاشیه های سمت چپ و راست آن کاملا به چشم می خورد.

سامسونگ در مدل های جدید خود موفق شده تا حد زیادی به طراحی نمایشگر لب به لب و بدون حاشیه نزدیک باشد و نسبت صفحه نمایش به بدنه را به ۹۲ درصد برساند.

حاشیه بالایی نمایشگر Galaxy S9 نسبت به نمایشگر برش خورده آیفون ایکس کمتر است، اما قابلیت تشخیص چهره محصول اپل در مقابل رقیب، یک برد فاصله دار به حساب می آید.

در حالی که آیفون ایکس شرکت اپل به کاربر اجازه می دهد تا ویدئوهای صحنه آهسته را با فریم ۲۴۰fps و با کیفیت ۱۰۸۰p را رکورد کنند، گوشی گلکسی اس ۹ سامسونگ و مدل پلاس آن، امکان فیلمبرداری با فریم ۹۶۰fps و با کیفیت ۷۲۰p را در اختیار کاربر می گذارد. البته لازم ذکر است که زمان این فیلمبرداری تنها ۰٫۲ ثانیه است و نمی توانید به عنوان فیلمبرداری بلند مدت روی آن حساب باز کنید.

برای استفاده از تمام امکانات اپ استور نیاز به خرید اپل آیدی دارید.بهترین و ارزان ترین اپل آیدی را از مای اپل آی دی خرید کنید.