معرفی آیفون SE

معرفی آیفون SE

معرفی آیفون SE: آیفون SE توانسته است نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و موفقیت های زیادی را برای کمپانی اپل به ارمغان بیاورد. از این رو اپل قصد دارد تا نسل دوم این گوشی محبوب را عرضه کند (آیفون SE 2 را در طرح مفهومی جدید مشاهده کنید؛ دوربین بهبود یافته به همراه قاب شیشه ای). تصویر آیفون SE 2 امروز در رسانه ها انتشار یافت. از لحاظ طراحی، می توان اشاره کرد این گوشی به پرچمدار جدید کمپانی اپل، یعنی آیفون X شباهت دارد و از روبرو، مانند دستگاه یاد شده شاهد ای سی دی برش خورده هستیم و در قسمت پایین آن نیز جای خالی دکمه هوم کاملا حس می شود (تصاویر شماتیک گوشی آیفون SE 2 به نمایشگر بدون حاشیه و برش خورده اشاره شده است).

معرفی آیفون SE

معرفی آیفون SE

در تصویر آیفون SE 2 شاهد شیار بالایی یا همان ناچ (Notch) هستیم که در بالای صفحه به چشم می خورد. در اطراف نمایشگر اثری از حاشیه به چشم نمی خورد و مانند آیفون ایکس، صفحه نمایش تا لبه های بدنه ادامه پیدا کرده است. اگر از روبرو به این گوشی نگاه کنیم، می توانیم آن را نمونه کوچک شده آیفون ۱۰ دانست، اما اگر کمی آن را به سمت چپ یا راست بچرخانیم، متوجه تغییرات اصلی و بنیادی آن با گوشی یا آیفون X می شویم.

بدنه آخرین پرچمدار اپل در کناره ها دارای انحناست که به قرارگیری آن در دستان کمک بسیار زیادی می کند، این در حالی است که تصویر آیفون SE 2 مانند نسل اول آن، نشان دهنده کناره های تخت است که این سبک از طراحی، هنوز هم علاقمندان خاص خود را دارد.

همان طور که در تصویر بالا می بینید، این گوشی به راحتی در یک دست جای گرفته و کار کردن نیز با یک دست بسیار آسان و راحت است و به همین دلیل، هنوز بسیاری از افراد مایل هستند تا یک گوشی با چنین سایزی را خریداری کنند و از ابعاد بزرگ (۵٫۵، ۵٫۸ یا ۶٫۱ اینچ) به هیچ عنوان راضی نیستند.

آیفون اس ای آلومینیومی طراحی شد اما ممکن است به دلیل شارژ بی‌سیم مدل جدید این گوشی به صورت شیشه ای عرضه شود.

همچنین گفته می‌شود آیفون اس ای مانند آیفون ۷ تراشه A10 داشته باشد.

برای استفاده از تمام امکانات اپ استور نیاز به خرید اپل آیدی دارید.بهترین و ارزان ترین اپل آیدی را از مای اپل آی دی خرید کنید.