آیوفون های سال ۲۰۱۸

آیوفون های سال ۲۰۱۸

آیوفون های سال ۲۰۱۸: اپل تصمیم دارد به جهت کاهش قیمت آیفون‌های ۲۰۱۸ برخی از قابلیت‌ها نظیر تاچ سه بعدی یا همان ۳D Touch را از آن‌ها حذف کند.

یکی از  تحلیل گران KGI Securities اعلام کرده که اپل در بعضی از آیفون‌های ۲۰۱۸ برخی از قابلیت‌ها را حذف می‌کند تا قیمت این محصولات را کاهش یابد. وی اعلام کرده که آیفون ۶٫۱ اینچی که قرار است در سال جاری میلادی تولید و عرضه شود، بدون سنسور کاور شیشه‌ای که بر روی آیفون ۱۰ هست تولید می‌شود و بر همین اساس، مجهز به تاچ سه بعدی یا همان ۳D Touch نخواهد بود.

 

آیوفون های سال 2018

آیوفون های سال ۲۰۱۸

این شرکت تصمیم گرفته که تا آیفون ۶٫۱ اینچی را با قیمت بسیار پایین تولید کند. بر همین اساس، اپل تصمیم دارد تا از یک فناوری متفاوت برای نمایشگر محصول یاد شده استفاده کند که با عنوان Cover Glass Sensor یا CGS شناخته می‌شود. استفاده از این فناوری باعث می‌شود تا اپل بتواند از سنسورهای نازک‌تری در پنل تاچ نمایشگر استفاده کند. همین مسئله باعث شده تا قیمت نهایی آیفون ۶٫۱ اینچی سال ۲۰۱۸ تا ۱۵ درصد کاهش پیدا کند.

KGi همچنین اعلام کرده که اپل در تولید آیفون‌های پریمویم که با سایز ۵٫۸ و ۶٫۵ و به همراه پنل نمایشگر اولد تولید می‌شوند، همچنان دارای قابلیت تاچ سه بعدی استفاده خواهند بود و این قابلیت از این سری محصولات حذف نخواهد شد.

علاوه بر شایعات فوق، اپل ممکن است در کنار به کارگیری فناوری CGS از یک تکنولوژی جدید برای کنترل بدون لمس در آیفون‌ها نیز استفاده کند. شایعات مربوط به کنترل بدون لمس آیفون‌ها از حدود سه هفته پیش منتشر شده است و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران در پیش بینی‌های خود اعلام کنند که اپل احتمالاً تصمیم دارد تا از این فناوری به عنوان یک قابلیت جایگزین در آیفون ۶٫۱ اینچی استفاده کند.

برای استفاده از تمام امکانات اپ استور نیاز به خرید اپل آیدی دارید.بهترین و ارزان ترین اپل آیدی را از مای اپل آی دی خرید کنید.

بر اساس پیش بینی‌ها، آیفون ۶٫۱ اینچی یکی از ارزان قیمت‌ترین محصولات اپل خواهد بود که در کنار آیفون‌های مجهز به نمایشگر اولد در پاییز سال جاری میلادی معرفی خواهند شد.