آیفون ۸ مجهز به تشخیص چهره خواهد بود

آیفون ۸ مجهز به تشخیص چهره خواهد بود

آیفون 8 مجهز به تشخیص چهره خواهد بود

آیفون ۸ مجهز به تشخیص چهره خواهد بود

آیفون ۸ مجهز به تشخیص چهره خواهد بود : با توجه به اطلاعات جدیدی که از فرمور هوم پاد منتشر شده، آیفون ۸ قادر خواهد بود تا در صورت قرار داشتن روی میز (حتی اگر کاربر آن را جلوی صورت خود نگیرد)، چهره فرد را تشخیص دهد ! آن ها همواره سعی در خلق تکنولوژی های برتر را دارند.

با خرید اپل آیدی و ست کردن apple id در دستگاه خودتون می توانید نگاهی به ویژگیهای آیفون ۸ داشته باشید.

ماه گذشته در پی تأیید شدن طرح نهایی آیفون ۸، قابلیت پشتیبانی از تشخیص چهره که با کد PearlID در مجموعه اپل شناخته می‌شود. همچنین امکان بهره‌گیری از امواج مادون قرمز برای این دستگاهدر نظر گرفته شده است که امکان تشخیص چهره در فضاهای تاریک را امکان‌پذیر می‌کند.

لازم به تاکید است شما برای آپدیت نیاز به تهیه اپل ایدی دارید و برای خرید apple id می توایند از صفحه اصلی سایت مای اپل آیدی اقدام کنید و به راحتی خرید اپل ایدی انجام بدهید.

یکی از افراد با نام کاربری iHelpBR با جستجو در کدهای فرمور جدید هوم پاد، با دو عبارت AXRestingPearlUnlock و com.apple.accessibility.resting.pearl.unlock روبرو شد که حکایت از تشخیص چهره آیفون در هنگام قرار گیری این دیوایس روی میز دارد.

 

1

ادامه بررسی‌های خود، با عبارات APPS_USING_PEARL و PEARL_AUTOLOCK_FOOTER روبرو شد که قابلیت تشخیص چهره را به اپلیکیشن‌ها آورده و به آنها دسترسی استفاده از این امکان را می‌دهد.

شما برای اطلاعات بیشتر نياز به داشتن اپل ايدي و خريد اپل ايدي داريد كه برای تهيه اپل آيدی مي توانيد به صفحه اصلي سايت مای اپل آيدی مراجعه كرده و اقدام به خريد Apple id كنيد.

برای به روز بودن و آگاهی از آخرین اخبار و آپدیت های جدید آیفون با ما همراه باشید . «مای اپل آیدی»