آیفون ۲۰۱۸

آیفون ۲۰۱۸

آیفون ۲۰۱۸: شایعاتی مبنی بر تلاش اپل برای ساخت نسخه جدید آیفون اس ای اولین بار توسط مینگ چی کو منتشر شد. در همان وقت او اعلام کرد که اپل در حال تولید یک دستگاه با ابعاد برابر با آیفون اس ای که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد، است. در راستای همین صحبت ها بود که اپل قیمت این تلفن هوشمند را تا ۵۵۰ دلار کاهش خواهد داد. این شایعه زمانی منتشر شده که بسیاری از تحلیل گران بر این باور بودند که اپل در سال جدید تصمیم دارد تا با کاهش قیمت محصولات میان رده خود، کاربران بیشتری را به سمت استفاده از دستگاه های خود جلب کند.

آیفون 2018
آیفون ۲۰۱۸

گفنه کی شود این شرکت در آینده‌ای نزدیک، امکانی ویژه را برای استفاده هم‌زمان از دو لنز به کار بگیرد تا از طریق آن بتواند کیفیت ویدیوهای ضبط شده را افزایش دهد. در سیستم عامل های جدید، مشخص شده است که این شرکت قرار است از تغییراتی نرم افزاری استفاده کند تا در حین رکورد ویدیوها از طریق دوربین، هر دو لنز را به طور هم‌زمان به کار گیرد تا کیفیت ویدیوهای ضبط شده را افزایش دهد.

خبرها حاکی از این است که اپل در ماه سپتامبر که هر ساله از محصولات جدید خود رونمایی می‌کند، می‌خواهد در کنار پرچمداران جدیدش از محصولاتی همچون آیفون SE  که قبلا قولش را به کاربران داده بود، معرفی کند.این گزارش‌ها نشان می‌دهد نسل بعدی آیفون SE در نیمه نخست سال جاری ۲۰۱۸ میلادی وارد بازار نمی‌شود و قرار است از نیمه دوم سال به بازارهای جهانی عرضه شود.

اپل پیش از این در سال ۲۰۱۶ اخرین نسل از آیفون SE را در ماه مارس رونمایی کرده بود.

شایعات دیگر حاکی از آن است که اپل در ساخت آیفون اس ای ۲۰۱۸ از طراحی نمایشگر تمام صفحه به همراه سیستم احراز هویت فیس آیدی بهره خواهد بود. این در حالی است که برخی از تحلیل گران نظیر نویسندگان وب سایت ۹to5mac به تازگی اعلام کرده‌اند که این شایعات ممکن است دور از ذهن باشند و اپل احتمالاً به دلیل کاهش قیمت این محصولات، از طراحی قدیمی‌تری استفاده خواهد کرد.

 

 

 

برای استفاده از تمام امکانات اپ استور نیاز به خرید اپل آیدی دارید.بهترین و ارزان ترین اپل آیدی را از مای اپل آی دی خرید کنید.